Πολύ υψηλό επίπεδο σε Έφηβους και Νεάνιδες

Δημοσιεύθηκε στην κατηγορία Πάλη
28 Ιανουαρίου 2019

Με μεγάλη επιτυχία ολοκληρώθηκε το Πανελλήνιο πρωτάθλημα Εφήβων – Νεανίδων Πάλης που πραγματοποιήθηκε στο κλειστό γυμναστήριο Σπάρτακος του Δήμου Φυλής.

Το ενδιαφέρον και η αγωνία ήταν τεράστια και είναι χαρακτηριστικό ότι πολλά μετάλλια κρίθηκαν στα τελευταία δευτερόλεπτα. Η συμμετοχή ήταν ιδιαίτερα ενώ αγωνίστηκαν και αθλητές που μας έχουν χαρίσει Παγκόσμιες και Ευρωπαϊκές διακρίσεις όπως οι Πιλίδης, Παγκαλίδης, Κουγιουμτσίδης, Μαρτίδης, Λοϊζίδης και άλλοι πρωταθλητές που με την παρουσία τους έδωσαν ξεχωριστή αίγλη στη διοργάνωση.

Το κλειστό γυμναστήριο Σπάρτακος γέμισε ασφυκτικά όχι μόνο από τους 250 αθλητές και αθλήτριες, αλλά και από τους φίλους της Πάλης που παρακολούθησαν τους αγώνες. Η ελληνική ομοσπονδία Πάλης θα ήθελε να ευχαριστήσει ιδιαίτερα το Δήμαρχο Φυλής Χρήστο Παππού για την άμεση ανταπόκριση, μετά το πρόβλημα  που προέκυψε με το Ολυμπιακό στάδιο της Πάλης στα Ανω Λιόσια, όπου κι αρχικά ήταν προγραμματισμένο να γίνει το πρωτάθλημα. 

Ο πρόεδρος της Ελληνικής Ομοσπονδίας Πάλης Δημήτρης Τραμπάκουλας αναφερόμενος στο πρωτάθλημα δήλωσε: «Είναι μεγάλη μας χαρά που το τελευταία χρόνια τα πρωταθλήματά μας είναι ολοένα και πιο ανταγωνιστικά. Το επίπεδο των αθλητών είναι υψηλό και χαιρόμαστε γιατί αυτοί οι αθλητές μαςδεν θα αποτελέσουν το μέλλον της Πάλης, αποτελούν ήδη  το «παρών», μιας και κάθε χρόνο μας φέρνουν πολλές συγκινήσεις και διακρίσεις  σε Παγκόσμια και Ευρωπαϊκά πρωταθλήματα, κάνοντάς μας να νιώθουμε υπερήφανοι. Το Πανελλήνιο πρωτάθλημα Εφήβων – Νεανίδων ήταν ο πρώτος αγώνας της χρονιάς και θα ήθελα να ευχηθώ καλή χρονιά σε όλους με υγεία και να κυνηγήσουν τα όνειρά τους και να φέρουν πολλές διακρίσεις στη χώρα μας».

Στην ελληνορωμαϊκή στο πιο ψηλό σκαλί του βάθρου ανέβηκε ο ΠΑΟΚ με 55 βαθμούς. Στη 2η θέση βρέθηκε ο ΠΟΠ με 29 βαθμούς και το χάλκινο μετάλλιο κατέκτησε ο ΑΠΣ Τρικάλων με 22 βαθμούς.

Στην ελευθέρα Πάλη η Ευκαρπία αναδείχτηκε πρωταθλήτρια Ελλάδας με 81 βαθμούς, ενώ στη 2η θέση τον Μέγα Αλέξανδρο Ασπροπύργου με 69 βαθμούς. Το χάλκινο μετάλλιο κατέκτησε το Δημοκρίτειο Κομοτηνής με 28 βαθμούς.

Ο ΑΟ Ευπυρίδαι πρώτευσε στις Νεάνιδες και κατέκτησε το χρυσό μετάλλιο με 17 βαθμούς. Το ασημένιο μετάλλιο κατέκτησε ο Εύοσμος Μακεδόνες με 11 βαθμούς και ακολούθησε  το Δημοκρίτειο Κομοτηνής με 10.

Αναλυτικά οι νικητές της ελληνορωμαϊκής
55κ.
1 ΠΑΡΟΤΣΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ (ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ)
2 ΤΡΑΜΠΑΚΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ (ΘΗΣΕΥΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ)
3 ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΣΕΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)
 
60κ.
1 ΖΟΥΡΝΑΤΣΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ (ΠΑΟΚ)
2 ΠΕΤΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΑΡΧΕΛΑΟΣ0
3 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ (ΟΛ. ΦΛΟΓΑ ΞΑΝΘΗΣ)
 
63κ.
1 ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΜΙΝΩΑΣ)
2 ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΟΛ. ΦΛΟΓΑ ΞΑΝΘΗΣ)
3 ΒΑΧΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  (ΠΟΠ)
3 ΜΠΟΥΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ)
 
67κ.
1 ΤΣΑΜΠΙΣΒΙΛΥ ΛΕΩΝΙΔΑΣ (ΑΑΠ ΔΡΑΜΑΣ)
2 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΤΙΤΑΝ ΠΥΡΓΟΥ)
3 ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΛΕΩΝΤΙΔΕΣ)
3 ΔΗΜΟΥ ΜΑΡΙΟΣ (ΑΠΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ)
 
72κ.
1 ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΠΑΟΚ)
2 ΓΚΙΡΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΟΛΥΜΠΙΟΙ)
3 ΤΣΟΜΠΑΝΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ (ΕΟΡΔΑΙΑ)
3 ΤΣΙΛΙΓΚΙΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΑΡΧΕΛΑΟΣ)
 
77κ.
1 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΑΠΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ)
2 ΚΑΛΟΜΟΙΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΠΟΠ)
3 ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΜΙΝΩΑΣ)
3 ΠΕΠΕΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΟΚ)
 
82κ.
1 ΠΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ (ΠΑΟΚ)
2 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΚΡΟΤΩΝ)
3 ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΑΠΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ)
3 ΜΗΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΑΡΧΕΛΑΟΣ)
 
87κ.
1 ΞΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΚΡΟΤΩΝ)
2 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  (ΕΟΡΔΑΙΑ)
3 ΑΡΟΤΣΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  (ΟΓΧΗΣΤΟΣ)
 
97κ.
1 ΤΣΙΟΒΟΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ (ΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ)
2 ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ (ΘΗΣΕΥΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ)
3 ΣΚΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΑΛΜΥΡΟΣ ΚΡΗΤΗΣ)
3 ΞΟΥΡΑΣ ΑΡΧΟΝΤΗΣ (ΠΑΟΚ)
 
130κ.
1 ΝΤΟΥΝΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΠΟΠ)
2 ΛΙΓΚΟΒΑΝΛΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ (ΠΑΟΚ)
3 ΓΚΟΛΕΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ)

Αναλυτικά οι νικητές σε κάθε κατηγορία στην ελευθέρα
57κ.
1 ΜΑΡΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΗΜΟΥ ΦΙΛΙΠΠΩΝ)
2 ΣΚΟΝΔΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΔΗΜΟΚΡΙΤΕΙΟ)
3 ΠΑΡΟΤΣΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ (Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΣΠΡ/ΡΓΟΥ)
 
61κ.
1 ΠΙΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ)
2 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΕΥΚΑΡΠΙΑ)
 
65κ.
1 ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΣΠΡ/ΡΓΟΥ)
2 ΓΡΗΓΟΡΙΑΝ ΒΡΕΖ ΑΡΓΥΡΙΟΣ (ΔΗΜΟΚΡΙΤΕΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ)
3 ΛΟΪΖΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ((Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΣΠΡ/ΡΓΟΥ)
3 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΟΛ.Ν.ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ)
 
70κ.
1 ΛΟΪΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΣΠΡ/ΡΓΟΥ)
2 ΛΟΪΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  (Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΣΠΡ/ΡΓΟΥ)
3 ΚΑΜΠΙΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΑΤΛΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ)
3 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ (Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΣΠΡ/ΡΓΟΥ)
 
74κ.
1 ΑΛΕΒΙΖΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ (ΑΤΛΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ)
2 ΤΣΑΝΤΙΚΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΕΥΚΑΡΠΙΑ)
3 ΜΟΥΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΣΠΡ/ΡΓΟΥ)
3 ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΕΥΚΑΡΠΙΑ)
 
79κ.
1 ΚΑΠΟΓΛΟΥ ΠΑΥΛΟΣ (ΕΥΚΑΡΠΙΑ)
2 ΜΑΡΑΝΤΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ (ΕΥΚΑΡΠΙΑ)
3 ΜΠΕΑΖΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ (ΕΥΡΩΠΟΣ)
3 ΝΤΟΒΓΚΟΠΟΛΟΒ ΑΝΤΟΝ (ΔΗΜΟΚΡΙΤΕΙΟ)
 
86κ.
1 ΠΟΥΡΟΥΖΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΣΠΡ/ΡΓΟΥ)
2 ΑΥΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΔΗΜΟΚΡΙΤΕΙΟ)
3 ΚΟΥΚΛΑΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ (ΕΥΚΑΡΠΙΑ)
3 ΜΑΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΕΥΚΑΡΠΙΑ)
 
92κ.
1 ΜΠΛΙΑΤΖΕ ΓΚΙΒΙ  (ΕΥΚΑΡΠΙΑ)
2 ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΑΤΛΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ)
3 ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΕΥΡΩΠΟΣ)
 
97κ.
1 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΔΙΑΣ ΑΧΑΡΝΩΝ)
2 ΚΑΛΑΪΤΣΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ (ΕΥΚΑΡΠΙΑ)
3 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΗΜΟΥ ΦΙΛΙΠΠΩΝ)
 
125κ.
1 ΛΑΖΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ (ΕΥΚΑΡΠΙΑ)
2 ΤΟΥΛΚΕΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  (ΕΥΡΩΠΟΣ)
3 ΓΙΑΓΚΟΣ ΗΛΙΑΣ (ΟΛΥΜΠΙΑ ΚΛΑΜΠ)
3 ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ (ΕΥΚΑΡΠΙΑ)

Αναλυτικά τα αποτελέσματα των  Νεανίδων
50κ.
1 ΓΙΑΓΤΖΟΓΛΟΥ ΑΘΗΝΑ (ΔΗΜΟΚΡΙΤΕΙΟ)
2 ΜΠΟΥΤΟΥΖΑ ΑΝΤΡΙΑΝΑ (ΠΑΟ)
3 ΓΡΗΓΟΡΟΥΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΓΟ ΕΥΟΣΜΟΥ)
 
53κ.
1 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΟΛΥΜΠΙΟΙ)
 
55κ.
1 ΓΚΟΥΓΚΟΥΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΗΜΑΘΙΩΝ)
2 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΡΟΥΜΠΙΝΗ (ΤΙΤΑΝ ΠΥΡΓΟΥ)
3 ΔΕΜΙΡΚΑΝ ΧΡΙΣΤΙΝΑ (ΕΥΠΥΡΙΔΑΙ)
 
57κ.
1 ΧΑΤΣΑΤΟΥΡΟΒΑ ΖΩΗ (ΕΥΠΥΡΙΔΑΙ)
2 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΟΥ)
3 ΗΛΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΔΙΑΣ ΑΧΑΡΝΩΝ)
 
59κ.
1 ΤΕΛΙΑΝΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΕΥΠΥΡΙΔΑΙ)
2 ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ (ΕΥΠΥΡΙΔΑΙ)
 
62κ.
1 ΝΤΑΜΟΤΣΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΔΗΜΟΚΡΙΤΕΙΟ)
2 ΧΑΦΟΥΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΤΑΥΡΟΥ)
 
65κ.
1 ΣΩΤΗΡΙΑΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΓΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ)

68κ.
1 ΜΗΤΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΑΡΧΕΛΑΟΣ)
2 ΜΠΟΥΡΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-ΜΑΡΙΑ (ΕΥΠΥΡΙΔΑΙ)
3 ΚΑΒΑΘΑ ΣΕΜΙΡΑΜΙΣ (ΕΥΠΥΡΙΔΑΙ)
 
72κ.
1 ΑΜΠΑΤΖΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΜΑΡΙΑ (ΕΥΚΑΡΠΙΑ)
2 ΜΑΚΡΙΔΗ ΜΑΡΙΑ (ΕΥΠΥΡΙΔΑΙ)
3 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΡΟΔΟΘΕΑ (ΕΥΡΩΠΟΣ)
 
76κ.
1 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΓΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ)
2 ΛΥΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ-ΝΕΝΑ (ΟΛΥΜΠΙΟΙ)
3 ΜΑΡΤΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΗΜΟΥ ΦΙΛΙΠΠΩΝ)

 

ΑΤΟΜΙΚΑ ΑΘΛΗΜΑΤΑ

Βαλκανιονίκης η Πόλακ, όριο ο Δημητράκης

Βαλκανιονίκης η Πόλακ, όριο ο Δημητράκης

Το χρυσό μετάλλιο με την Ελέ...

Άγγιξε τα 8μ στο Μπέρμινγκχαμ ο Τεντόγλου

Άγγιξε τα 8μ στο Μπέρμινγκχαμ ο Τεντόγλου

Σταθερός στα μεγάλα άλματα ε...

Τρίτη με ρεκόρ η Νικόλ στο Μπέρμινγκχαμ

Τρίτη με ρεκόρ η Νικόλ στο Μπέρμινγκχαμ

Μια από τις εντυπωσιακότερες...

Πέντε μετάλλια οι Έλληνες στη Βουλγαρία

Πέντε μετάλλια οι Έλληνες στη Βουλγαρία

Με πέντε μετάλλια στις αποσκ...

Τρίτη θέση στο Μπαχρέην η Παπαδημητρίου

Τρίτη θέση στο Μπαχρέην η Παπαδημητρίου

Με το χάλκινο μετάλλιο στις ...

Η ομάδα για το Βαλκανικό Πρωτάθλημα στίβου

Η ομάδα για το Βαλκανικό Πρωτάθλημα στίβου

Με εννέα άνδρες και πέντε γυ...

Ο ΣΕΓΑΣ βράβευσε τους κορυφαίους του 2018

Ο ΣΕΓΑΣ βράβευσε τους κορυφαίους του 2018

Οι αθλητές και αθλήτριες που...

Τρομερός Μίλτος Τεντόγλου στην Μαδρίτη!

Τρομερός Μίλτος Τεντόγλου στην Μαδρίτη!

Ο Μίλτος Τεντόγλου πραγματοπ...

Έχασε από τον Μονφίς στην Σόφια ο Τσιτσιπάς

Έχασε από τον Μονφίς στην Σόφια ο Τσιτσιπάς

Ο Στέφανος Τσιτσιπάς, δήλωσε...

«Πετούσε» ο Μίλαν Τραΐκοβιτς στο Τορούν

«Πετούσε» ο Μίλαν Τραΐκοβιτς στο Τορούν

Ο Κύπριος πρωταθλητής των υψ...

Βελτιωμένη και δεύτερη η Κυριακοπούλου

Βελτιωμένη και δεύτερη η Κυριακοπούλου

Πολύ καλή εμφάνιση πραγματοπ...

Οβτσάροφ και Σόλια πήραν το Ευρωπαϊκό Τοπ 16

Οβτσάροφ και Σόλια πήραν το Ευρωπαϊκό Τοπ 16

Στη μεγάλη ετήσια διοργάνωση...

Πρώτη στην Καρλσρούη η Στεφανίδη

Πρώτη στην Καρλσρούη η Στεφανίδη

Τον τρίτο της αγώνας στην σε...

Έπιασε το όριο για Γλασκώβη ο Καραλής

Έπιασε το όριο για Γλασκώβη ο Καραλής

Ραντεβού με τους υπόλοιπους ...

Αποκλείστηκε από τον Σαμσόνοφ ο Γκιώνης

Αποκλείστηκε από τον Σαμσόνοφ ο Γκιώνης

Στις θέσεις 5-8 θα αρκεστεί ...

Πρωτιές για Μ.Αλέξανδρο Κορδελιού & Ίριδα

Πρωτιές για Μ.Αλέξανδρο Κορδελιού & Ίριδα

Μεγάλοι πρωταγωνιστές στους ...

Χειρουργήθηκε επιτυχώς ο Κωνσταντινίδης

Χειρουργήθηκε επιτυχώς ο Κωνσταντινίδης

Σε επιτυχή χειρουργική επέμβ...

Η ομάδα για το Βαλκανικό Πρωτάθλημα Κ20

Η ομάδα για το Βαλκανικό Πρωτάθλημα Κ20

Τέσσερις αθλητές και πέντε α...


 

ΟΜΑΔΙΚΑ ΑΘΛΗΜΑΤΑ

Παραμένει σταθερά τρίτος ο Παναθηναϊκός

Παραμένει σταθερά τρίτος ο Παναθηναϊκός

Με κορυφαίους τους Χαράλαμπο...

Τεράστιες νίκες για Χίο και Περιστέρι

Τεράστιες νίκες για Χίο και Περιστέρι

Με τον Ολυμπιακό να συνεχίζε...

Μεγάλες νίκες Παμβοχαϊκού και Ηρακλή

Μεγάλες νίκες Παμβοχαϊκού και Ηρακλή

Με σχετική άνεση νίκησε την ...

Κυπελλούχος Ελλάδος ο ΠΑΟΚ στην Άρτα!

Κυπελλούχος Ελλάδος ο ΠΑΟΚ στην Άρτα!

Το τρίτο Κύπελλο της ιστορία...

Με περίπατο στους «8» η ΑΕΚ στο Challenge Cup

Με περίπατο στους «8» η ΑΕΚ στο Challenge Cup

Δεύτερη νίκη επί της Ραμάτ Χ...

«Βασίλισσα» του Κυπέλλου η Βουλιαγμένη!

«Βασίλισσα» του Κυπέλλου η Βουλιαγμένη!

Η Βουλιαγμένη είναι η νέα Κυ...

Στα Χανιά το Final-4 του Κυπέλλου γυναικών

Στα Χανιά το Final-4 του Κυπέλλου γυναικών

Αποκέντρωση για την φετινή δ...

Δεύτερη νίκη του Ολυμπιακού στην Euroleague

Δεύτερη νίκη του Ολυμπιακού στην Euroleague

Παίζοντας καταπληκτική άμυνα...

Μπήκε στην εξάδα με εύκολη νίκη η Κηφισιά

Μπήκε στην εξάδα με εύκολη νίκη η Κηφισιά

Χωρίς να συναντήσει ιδιαίτερ...

Α' Ανδρών: Μετράει αντίστροφα ο ΑΟΠ Φαλήρου

Α' Ανδρών: Μετράει αντίστροφα ο ΑΟΠ Φαλήρου

Το Παλαιό Φάληρο έκανε ακόμα...

Α' Ανδρών: Ξανά ισόβαθμοι ΦΕΑ και Πεύκη

Α' Ανδρών: Ξανά ισόβαθμοι ΦΕΑ και Πεύκη

Μετά την ήττα της προηγούμεν...

Με νίκες συνέχισαν οι πρωτοπόροι στον Νότο

Με νίκες συνέχισαν οι πρωτοπόροι στον Νότο

Χωρίς προβλήματα πέρασε από ...

Τεράστιο το ενδιαφέρον στην Α1 γυναικών

Τεράστιο το ενδιαφέρον στην Α1 γυναικών

Ο Ολυμπιακός παρέμεινε αήττη...

Παρέμεινε αήττητος ο Παναθλητικός, πάει Α1

Παρέμεινε αήττητος ο Παναθλητικός, πάει Α1

Μια αγωνιστική λιγότερη για ...



Facebook

Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας 283 επισκέπτες και κανένα μέλος