Η κλήρωση του κυπέλλου στις γυναίκες

Δημοσιεύθηκε στην κατηγορία Γυναικείο Μπάσκετ
21 Αυγούστου 2017

Τέσσερα είναι τα ζευγάρια που ξεχωρίζουν από την κλήρωση του Κυπέλλου μπάσκετ Γυναικών.  

Για την 2η φάση της διοργάνωσης θα τεθούν αντιμέτωποι Νίκη Λευκάδας-Ολυμπιακός, Πρωτέας Βούλας-Παναθηναϊκός, Ολυμπιακός Βόλου-Παναθλητικός και Αθηναϊκός-Δάφνη Αγίου Δημητρίου.

Η αναλυτική κλήρωση του Κυπέλλου είναι:

Α' Φάση - 1ος Όμιλος
---------------------------------
1η Αγωνιστική - Κυριακή 17/09/2017
01. ΑΟ ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
02. ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΑΣ ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ
03. ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
04. ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
05. ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
06. ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

2η Αγωνιστική - Κυριακή 24/09/2017
13.ΝΙΚΗΤΗΣ Α1 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α4
14.ΝΙΚΗΤΗΣ Α3 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α2

3η Αγωνιστική - Κυριακή 01/10/2017
17.ΝΙΚΗΤΗΣ Α14 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α5
18.ΝΙΚΗΤΗΣ Α13 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α6

Α' Φάση - 2ος Όμιλος
---------------------------------
1η Αγωνιστική - Κυριακή 17/09/2017
07.ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗΣ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
08.ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
09.ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - ΕΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
10.ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ
11.ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
12.ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ - ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ

2η Αγωνιστική - Κυριακή 24/09/2017
15.ΝΙΚΗΤΗΣ Α12 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α11
16.ΝΙΚΗΤΗΣ Α10 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α8

3η Αγωνιστική - Κυριακή 01/10/2017
19.ΝΙΚΗΤΗΣ Α15 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α16
20.ΝΙΚΗΤΗΣ Α9 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α7

Β'Φάση / Σάββατο 07 ή Κυριακή 08/10/2017
21.ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 19 - ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
22.ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 17 - ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
23.ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
24.ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 18 - ΑΣ ΠΑΟΚ
25.ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 20 - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
26.ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
27.ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ - ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ
28.ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝΑ - ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Γ'Φάση (Προημιτελικοί Αγώνες) / Σάββατο 22/12/2017
29.ΝΙΚΗΤΗΣ Α21 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α25
30.ΝΙΚΗΤΗΣ Α22 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α23
31. -
32. -

Δ'Φάση (Ημιτελικοί Αγώνες)/ Παρασκευή 23/03/2018
33. -
34. -

Μικρός Τελικός/ Κυριακή 25/03/2018
35. Ηττημένος Α31 - Ηττημένος Α31

Τελικός/ Κυριακή 25/03/2018
36. Νικητής Α31 - Νικητής Α32

 

ΑΤΟΜΙΚΑ ΑΘΛΗΜΑΤΑ

Δεύτερη θέση για τον Σγουρόπουλο στο Τοπ 10

Δεύτερη θέση για τον Σγουρόπουλο στο Τοπ 10

Νέα διάκριση για τον Γιάννη ...

Σπουδαίες εμφανίσεις στο Παγκόσμιο ΕΝ

Σπουδαίες εμφανίσεις στο Παγκόσμιο ΕΝ

Μεγάλη επιτυχία για την Ελλη...

Οι εγγραφές στον ΑΣ Καλλιθέας άρχισαν

Οι εγγραφές στον ΑΣ Καλλιθέας άρχισαν

Ο Αθλητικος συλλογος ΑΛΦΑ ...

Δυο Βουλγάρες διεθνείς στον ΑΛΦΑ Καλλιθέας

Δυο Βουλγάρες διεθνείς στον ΑΛΦΑ Καλλιθέας

Σπουδαίες μεταγραφικές ενισχ...

Χρυσό το Τρίνινταντ στα 4Χ400μ ανδρών!

Χρυσό το Τρίνινταντ στα 4Χ400μ ανδρών!

Μετά από 3 Ευρωπαϊκούς τίτλο...

Για μεγάλη επίδοση πηγαίνει ο Μαγιέρ!

Για μεγάλη επίδοση πηγαίνει ο Μαγιέρ!

Το ξεκίνημα της δεύτερης μέρ...

Η Μπρίτνεϊ Ρις πήρε το χρυσό στο μήκος

Η Μπρίτνεϊ Ρις πήρε το χρυσό στο μήκος

Με το ύψος του δεκάθλου ξεκί...

Ο Γάλλος Μαγιέρ προηγείται στο Δέκαθλο!

Ο Γάλλος Μαγιέρ προηγείται στο Δέκαθλο!

Το ξεκίνημα του Δεκάθλου παί...

Στον τελικό του ακοντισμού ο Κυριαζής!

Στον τελικό του ακοντισμού ο Κυριαζής!

Τρεις τελικούς περιλαμβάνει ...

Απίστευτες στιγμές την 6η μέρα στο Λονδίνο!

Απίστευτες στιγμές την 6η μέρα στο Λονδίνο!

Η συμμετοχή του Λυκούργου Τσ...

Πέρασε στον ημιτελικό η Μπελιμπασάκη!

Πέρασε στον ημιτελικό η Μπελιμπασάκη!

Η συμμετοχή της Μαρίας Μπελι...

Στον ημιτελικό των 200μ ο Τσάκωνας!

Στον ημιτελικό των 200μ ο Τσάκωνας!

Η συμμετοχή του Λυκούργου Τσ...


 

ΟΜΑΔΙΚΑ ΑΘΛΗΜΑΤΑ

Ο Φάρος πρώτος στο τουρνουά "Δ. Μπασούρης"

Ο Φάρος πρώτος στο τουρνουά "Δ. Μπασούρης"

Ο Φάρος Κερατσινίου πήρε την...

Όλα έτοιμα για το τουρνουά στην Λευκάδα

Όλα έτοιμα για το τουρνουά στην Λευκάδα

Σπουδαίο φιλικό τουρνουά θα ...

Προχωράει στο Κύπελλο ο Άρης Χολαργού

Προχωράει στο Κύπελλο ο Άρης Χολαργού

Δυσκολη επικράτηση του ΑΚΟ Α...

Στην Αθήνα οι ξένες των Εσπερίδων

Στην Αθήνα οι ξένες των Εσπερίδων

Στην Αθήνα βρίσκονται  εδώ κ...



Facebook

Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας 157 επισκέπτες και κανένα μέλος